Осінній сплав

Чому завжди більше сплавів навесні, а восени практично немає?

Впевнена, що більшість з вас відповіли б так: «Ми так чекаємо весняного тепла і яскравого, майже літного сонця, що готові йти в байдаркові походи в травні!»

Друзі мої, але ж у вересні набагато тепліше, ніж в травні. Земля ще не охолола від променів літнього сонця, вода в річці ще тепла, а вітер втомився після літньої спеки і практично не дме.

І ось одна хороша компанія, розмірковуючи як і я про осінні сплави, вибрала три останні дні вересня для байдарочного походу.

Отже, річка визначена, маршрут роздрукований, стоянки обрані, речі зібрані, команда в зборі ... 6:00 і на вулиці ще темно, і якось по-осінньому прохолодно. Черговий стоянки навіть визирнув нам в слід зі своєї будки з німим запитанням: «Куди це ви їдете з байдарками майже в жовтні?» Прогноз погоди на вихідні бачили? А, та ну його ....

Як все пройшло? Чи впоралися з маршрутом? Чи не намокли? Чи пройшли всі перешкоди і завали? Я так хвилювалася, як ніби сама була на маршруті.

Це був супер-сплав.

І з маршрутом впоралися. І маршрут сподобався. І перешкоди всі пройшли. Але ж не важливо, що вода так впала, що всі завали на річці утворили цілі непотоплювані острова, які потрібно було подолати.

І… не намокли! Але ж всі бачили прогноз на суботу. Отже у суботу цілий день дощило. Прийшовши на 2-у стоянку, вся команда промокла до нитки. Але світ не без добрих людей. Жінок і дітей обігріли місцеві жителі села Тишки, запросивши до свого теплого і дуже гостинного будинку. А чоловіки розташували табір в сухому місці під мостом. Розвели багаття, висушили речі, «сугрелісь». 

І це був відмінний сплав! Впевнена, що нашим учасникам є що згадати і розповісти своїм друзям. Їм є чим пишатися: не злякалися, подолали, не захворіли, вийшло...!

А тобі є що розповісти про байдаркові походи? Тоді тобі до нас!

Ми чекаємо на тебе і на твою команду в цьому році на наших сплавах!

Ваша baidarka.kiev.ua

Please publish modules in offcanvas position.